Bus Route 3

OR

At   :

Bus Run #1 - next 10 stops

Id Location Estimated Time Next Marker Stop Bus Run
2796 Donde & Sarah 02:52 PM 17
2797 NE 24th & Columbine 02:54 PM 18
2798 NE 24th & Heather 02:54 PM 19
2799 NE 16th & Heather 02:55 PM 20
2800 NE 12th & Heather 02:56 PM 21
2801 NE 9th & Gardenia 02:57 PM 22
2802 Evergreen & NE 13th 02:58 PM 23
2803 Evergreen & NE 16th 02:58 PM 24
2804 Evergreen & Heather 02:59 PM 25
2805 Heather & NE 24th 03:00 PM 26

Bus Run #2 - next 10 stops

Id Location Estimated Time Next Marker Stop Bus Run
2773 Ama Blvd & Grant 02:52 PM 47
2774 Ama Blvd & Lincoln 02:52 PM 48
2775 NE 11th & Buchanan 02:55 PM 49
2776 Pierce & Amarillo Blvd 02:56 PM 50
2777 Pierce & NE 7th 02:56 PM 51
2778 Pierce & NE 4th 02:57 PM 52
2779 Transfe Station 03:00 PM 53
2833 Transfer Station 03:05 PM 1
2834 NE 4th & Buchanan 03:07 PM 2
2835 Buchanan & Horace Mann 03:07 PM 3